RESTPRO

Masāžas galds (kušete) RESTPRO® VIP OVAL 2 Black

Kods: VIP-OVAL-2-BLACK

Vai Jūs esat profesionāls masieris, kurš jau sāk izjust savas profesijas negatīvās puses? Vai muguras sāpes traucē jūsu darbam? Vai Jūsu masāžas kušete Jums liekas neērta? RESTPRO® kompānija piedāvā īpašu risinājumu tieši Jums - inovatīvu masāžas galdu ar ergonomisku dizainu, kas rūpējas par meistara muguru un kaklu: RESTPRO® VIP Oval 2 Edition!

Ar ko VIP OVAL 2 Edition atšķiras no citiem masāžas galdiem?

 1. Šī masāžas galda galvenā īpatnība ir noapaļoti stūri un iedobumi galda vidū, kas ļauj masierim pienākt klāt klientam tik tuvu, cik vien iespējams, tādējādi samazinot muguras un kakla sāpju iespējamību.
 2. VIP pildviela ir 6 centimetru biezas, cietas putas, kas saglabā savu formu daudz ilgāk nekā standarta 4 centimetru pildvielas.
 3. Īpaši izturīga kvalitatīva eko āda «Skin-touch» ir ne tikai taustei patīkama, bet arī izturīgākā nekā standarta apdares materiāli, kurus lieto masāžas galdu ražošanas procesā.
 4. VIP OVAL 2 masāžas kušetēm galvas balsta pamats ir izgatavots no alumīnija, nevis no plastmasas, kas garantē papildus izturību.
 5. Galda saliekamais dizains nodrošina tā ērtu transportēšanu no vienas vietas uz otru - ideāls risinājums tiem meistariem, kas periodiski maina savu darba vietu.
 6. Dabīgais kokmateriāls garantē galda izturību, bet gumijas spilventiņi uz tā kājām nodrošina stabilitāti uz jebkuras virsmas pat intensīvas masāžas laikā.
 7. Regulējamais kušetes augstums dod jums iespēju nodrošināt visērtākos apstākļus jūsu darbam.
 8. Ērtie, mīkstie roku balsti ļauj klientam ieņemt maksimāli komfortablu pozīciju procedūras laikā, kas ievērojami palielina tās efektivitāti.

Šie RESTPRO® pastāvīgi izstrādātie uzlabojumi ne tikai garantē papildu ērtības gan jums kā profesionālim, gan jūsu klientiem, bet arī būtiski pagarina masāžas galda kalpošanas laiku. Pateicoties modernajam dizainam, šis galds lieliski papildinās jebkuru interjeru. Aizmirstiet par diskomfortu un sāpēm mugurpusē masāžas laikā - pērciet VIP OVAL 2 un izbaudiet masāžas prieku kopā ar Jūsu klientu!

 •  Komplektā ir galds ar aksesuāriem, soma, instrukcija. 
 • Garums 192 cm, 220 cm ar galvas balstu;
 • Platums 70 cm, 95 cm ar roku balstiem;
 • Augstuma regulēšana no 63 līdz 84 cm;
 • Maksimālā celtspēja 250 kg;
 • Galvas un roku balsti;
 • Izmēri transportēšanas stāvoklī 95x70x23 cm;
 • Svars 16 kg.
RESTPRO

Masāžas galds (kušete) RESTPRO® VIP OVAL 2 Black

189,00 EUR

Ir noliktavā!


Modelis VIP
Sekcijas 2
Krāsa Melna
Polsterējuma biezums 6 cm
Galvas balsta konstrukcija Alumīnija
Svars 16 kg
Forma Ovāla
Izmērs L - 192x70 cm
Materiāls PU āda
Maks. slodze 250 kg
Platums 70-95 cm
Garums 192-220 cm
Augstums 63-84 cmATKLĀJ PRIEKŠ SEVIS RETPRO