Eiropas zīmols RESTPRO saliekamos masāžas galdus ražo kopš 2011. gada.

Vairum un mazumtirdzniecības uzņēmums strādā gan ar privātpersonām, gan uzņēmumiem kā Eiropā, tā Krievijā. Pastāvīgi strādājam ar 250 uzņēmumiem, ieklausoties to vajadzībās un paplašinot piedāvāto produktu klāstu, kas izstrādāts, ievērojot jauno pasūtījumu prasības.

Mūsu profesionālais kolektīvs nenogurstoši strādā un attīstās meistariem paredzētā aprīkojuma nozarē. Darbinieki regulāri paaugstina kvalifikāciju, apmeklē profesionāļu konferences un cieši sadarbojas ar klientiem, lai pēc iespējas labāk izprastu patērētāju prasības produkcijai. RESTPRO komanda zina, kas Jums vislabāk vajadzīgs.

Sazinieties ar mūsu konsultantiem un saņemsiet izsmeļošu informāciju par Jūs interesējošajiem jautājumiem krievu vai angļu valodās. Zīmols  RESTPRO ir pārstāvēts 30 Eiropas valstīs.

Komanda RESTPRO tic, ka meistara galds – tā ir reputācija un attieksme pret klientu, tādēļ uzmanīgi izturamies pret izlaižamās produkcijas izvēli un kvalitāti. RESTPRO masāžas galdu produkcijas ražošanā tiek izmantoti tikai ekoloģiskie materiāli un pārbaudītas tehnoloģijas. RESTPRO masāžas kušetes ir pārbaudītas mūsu daudzo klientu piecu lietošanas gadu pieredzē. Pie mūsu galdiem strādā masieri, kosmetologi, tetovēšanas un skaistumkopšanas meistari. 

Uzņēmums: Zinva SIA
Reģ.Nr.40003946631
PVN reģ.Nr.: LV40003946631
Faktiskā adrese: Maskavas 418B, Rīga