RESTPRO

Saliekamais masāžas galds (kušete) RESTPRO® ALU 2 (M) Cream

Kods: ALU-2-M-CREAM

Lai pārveidotu masāžas telpu par mājīgu istabu, kurā klients var atjaunot spēkus, atpūsties un uzlabot savu veselību, ir nepieciešamas kvalificēta masiera rokas un profesionāls masāžas galds.

Lieliska izvēle ir masāžas galds salonam RESTPRO® ALU 2 (M) Cream. Ar to jebkurš masieris pavadīs savu darba dienu ērtos apstākļos, bet klienti savukārt iegūs maksimālu labumu un patīkamas sajūtas no procedūras.

Saliekamais masāžas galds-kušete RESTPRO® ALU 2 (M) Cream ir profesionāla iekārta. Pievilcīgs izskats lieliski papildina galda daudzfunkcionalitāti un praktiskumu.

Masāžas galds ir viegli saliekams. Regulējamās alumīnija kājas ļaus jums izvēlēties iekārtas augstumu jebkuram masiera augumam. Pateicoties saliekamajam dizainam, dažu minūšu laikā kušete pārvēršas ērtā čemodānā, kā arī tikpat ātri transformējas atpakaļ.

Masāžas galda svars ir tikai 12 kilogrami. Tas nozīmē, ka to ir viegli pārvietot no vienas telpas uz otru vai ņemt to līdzi. Šī aprīkojuma izvēle būs ideāls risinājums mājās strādājošiem meistariem.

Kušetes garumu un platumu var papildus palielināt ar roku balstiem un pagalvi. Apšuvums ir izgatavots no mīkstas pildvielas un vinila, ko ir viegli mazgāt un apstrādāt ar higiēnas līdzekļiem. Konstrukcija var izturēt slodzi līdz 250 kg.

Noņemami saliekamie elementi, praktiska melna soma, konstrukcijas kvalitāte un stilīgs dizains padara masāžas galdu-kušeti par nepieciešamo iekārtu skaistumkopšanas saloniem, mauālās terapijas kabinetiem, tetovējumu un SPA saloniem .

Pirkt masāžas galdu RESTPRO® ALU 2 (M) Cream nozīmē saprātīgi ieguldīt savu naudu. Galds kalpos ilgu laiku, radot klientam patīkamu iespaidu un atvieglojot meistara darbu.

  • Komplektā ir soma. 
  • Garums 180 cm;
  • Platums 60 cm; 
  • Maksimālā celtspēja 250 kg; 
  • Vinila polsterējums; 
  • Izmēri transportēšanas stāvoklī 91x64x19 cm; 
  • Svars 12 kg.
 
RESTPRO

Saliekamais masāžas galds (kušete) RESTPRO® ALU 2 (M) Cream

129,00 EUR

Ir noliktavā!


Modelis ALU
Sekcijas 2
Krāsa Krēma
Polsterējuma biezums 4 cm
Galvas balsta konstrukcija Alumīnija
Svars 12 kg
Forma Taisnstūra
Izmērs M - 180x60 cm
Materiāls PVC āda
Maks. slodze 250 kg
Platums 60-85 cm
Garums 180-213 cm
Augstums 57-78 cmATKLĀJ PRIEKŠ SEVIS RETPRO