RESTPRO

Saliekamais masāžas galds + masāžas ruļļi RESTPRO® Memory 2 Beige

6 iemesli, kāpēc izvēlēties “Memory” parastā galda vietā:

1. „Memory Foam” pildījums

 Divslāņu 6 cm augsts pildījums sastāv no:

 • 1.5 cm „Memory Foam”, kas nerāda spiedienu uz ķermeņa daļām (pleciem, gurniem), bet gan pieņem atbilstošu formu, pareizi uzturot ķermeni un sniedzot bezsvara stāvokļa sajūtu;
 • 4.5 cm “Hard-Foam” – ilgmūžība. Putas paliek nemainīgas ilgus galda lietošanas gadus, turpretī standarta galdu pildījums sāk saburzīties jau pirmajā ekspluatācijas gadā.

2. Apšuvums “Skin-touch”

 Izturīga pret nolietojumu eko āda „Skin-touch” ir ne tikai patīkamāka pieskaroties, bet arī ilgizturīgāka salīdzinājumā ar PVC vinīlu, kuru parasti izmanto galdu apšuvumam. Jau pēc viena intensīvas ekspluatācijas gada PVC vinīla apšuvumā sāk parādīties plaisas un tas sāk nodilt.

3. Pastiprināts karkass 

Galda pamatne un kājas ir pastiprinātas ar papildus šķērsvirziena stieņiem 4 vietās, bet viras ir pieskrūvētas visā sekciju savienojuma garumā, kas nodrošina galda stabilitāti. Gadās, ka lētie galdi kļūst vaļīgāki un izliecās. Veikt masāžas uz tāda galda kļūst neērti nedz meistaram, nedz klientam. No izliekuma var izvairīties, uzstādot zem galda virsmas papildus stieņus, bet lai galds nekļūtu vaļīgs – savienot galda kājas ar virām, bet sekcijas savienot visā to savienojuma garumā.

4. Neslīd 

Visiem lētajiem galdiem kāju gali ir no plastmasas, kas izraisa galda slīdēšanu uz taisnās virsmas, piemēram, uz flīzēm vai lamināta – veicot masāžu, galds slīd turp-šurp. Bet „Memory” galdam viss ir tieši otrādi – galda kāju gumijas gali ir kā lipekļi – tie pielīp pie slidenas grīdas un nodrošina stabilitāti.

5. Patīkamie sīkumi

 • Roku paliktnis (plaukts) ir ne tikai ērts, bet arī tiek piestiprināts trijās, nevis divās vietās.
 • Galvas balsta alumīnija konstrukcija ir drošāka, nekā standarta galdu plastmasas analogi.
 • Stabila galvas balsta stiprinājuma sistēma, nevis vienkārši caurumi, ka lētajiem galdiem.
 • Ērti gumijoti rokturi galda augstuma regulēšanai.
 • Galda virmas noapaļotie gali palīdzēs izvairīties no zilumiem, nejauši aizķeroties aiz tiem.
 • Galda rokturis ir piestiprināts ar dekoratīvo metālisko uzliktni, nevis vienkārši pieskrūvēts ar 2 skrūvēm.
 • Augsts stienis starp galda kājām ļaus meistaram, strādājot sēdus, noslēpt savas kājas zem galda.
 • Galda soma ir veidota no biezāka auduma.

6. 3 gadu garantija

3 gadu garantija 6 mēnešu vietā arī uzņēmumiem!

Bieži pārdevēji piedāvā uzņēmumiem tikai 6 mēnešu garantiju, jo zina, ka galds no lētajām daļām nenokalpos pat ierasto garantijas laiku – 2 gadus. Pats lētākais pildījums saburzīsies, bet lētajam apšuvumam parādīsies plaisas. Nāksies vai nu sarkt klienta priekšā, vai arī jau pēc gada pirkt jaunu galdu. Vai Jums tas ir vajadzīgs?

Bet ja pie dinamiskās noslodzes zem korpulenta klienta galds neizturēs un salauzīs? Ne velti galdam „Memory” galda kājas un pamatne ir savienotas ar papildus šķērsvirziena stieņiem, kā arī viras ir pieskrūvētas visā savienojuma garumā, nevis ar dažām skrūvēm trijās vietās. Vai Jūs vēlētos skaidrot klientam, ka viņš ir nokritis dēļ tā, ka Jūs ietaupījāt un nopirkāt lēto galdu?

Jūs piekritīsiet, ka ir daudz patīkamāk strādāt uz labas iekārtas. Bet labu mantu ilgmūžība ne tikai ieekonomēs Jūsu līdzekļus, bet arī palielinās pārdošanas apjomus – klienti drīzāk nāks pie tā, kam ir komfortablas, drošas un kārtīgas iekārtas. 

„Memory” sērijas galds ir ražots no labākiem materiāliem Latvijas uzņēmuma uzraudzībā, tas kalpos ilgi, ko apliecina pagarinātais garantijas termiņš.

Iegādājaties galdu tagad un saņemiet 3 gadu garantiju! 

Pasūtiet ar piegādi vai brauciet paši – paraugi saliktā veidā Jūs gaida mūsu izstādes zālē Rīgā.

Parametri:

 • Komplektā ietilpst: galds, aksesuāri, soma un instrukcija;
 • Garums 192 cm, 220 cm ar galvas balstu;
 • Platums 70 cm, 95 cm ar roku paliktņiem;
 • Augstums ir regulējams no 63 līdz 84 cm;
 • Maksimālā celtspēja: 350 kg;
 • Galvas balsts un roku paliktnis;
 • Apšuvums no eko ādas;
 • Izmēri saliktā veidā: 95x70x23;
 • Svars 18 kg.

  RESTPRO® masāžas pusrullis Memory (bēša krāsa).
  Garums: 65 cm.
  Augstums: 6 cm.
  Materiāls: PU Skin Touch.
  Pildījums: Hard Foam.

  RESTPRO® masāžas rullis Memory (bēša krāsa).
  Garums: 65 cm.
  Augstums: 12 cm.
  Materiāls: PU Skin Touch.
  Pildījums: Hard Foam.
 
RESTPRO

Saliekamais masāžas galds + masāžas ruļļi RESTPRO® Memory 2 Beige

230,00 EUR

Ir noliktavā!


Modelis MEMORY
Sekcijas 2
Krāsa Bēša
Ruļļu krāsa Bēša
Polsterējuma biezums 6 cm
Galvas balsta konstrukcija Alumīnija
Svars 20 kg
Forma Taisnstūra
Izmērs L - 192x70 cmRESTPRO

PĀRDOMĀTS LĪDZ SĪKUMIEM

Pildījums „Memory Foam”

6 cm augsto divslāņu pildījumu veido:
 • 1,5 cm „Memory Foam” – nerada spiedienu uz kontaktā esošajām ķermeņa daļām (pleci, gurni), bet pielāgojas tām, pareizi balstot ķermeni un rada bezsvara stāvokļa sajūtu.
 • 4,5 cm „Hard Foam” – ilgmūžība. Putas paliek nemainīgas daudzu gadu garumā, kamēr standarta galdu pildījums sāk deformēties jau pirmajā ekspluatācijas gadā.
Apšuvums „Skin Touch”

pret nodilumu noturīga ekoloģiskā āda „Skin Touch” ir ne tikai patīkamāka uz tausti, bet arī ilgāk lietojama, nekā vinila PVH, ar ko parasti apvelk galdus. Vinila PVH apšuvums jau pēc viena intensīvas lietošanas gada sāk plaisāt un drupt, kamēr ekoloģiskajai ādai „Skin Touch” nodilums parādās daudz vēlāk.
Pastiprinātas izturības karkass

galda pamatne un kājas – 4 vietās tas pastiprināts ar papildu sliedēm, bet savienotājcilpas ir pieskrūvētas visā sekciju savienojumu garumā, kas ļauj neraizēties pie galda stabilitāti. Mēdz gadīties, ka lētie galdi izļogās un ieliecās – masāžas veikšana uz šāda galda kļūst nekomfortabla kā meistaram, tā klientam. Ieliekšanos var novērst, zem galda plāksnes uzstādot papildu stieņus, bet, lai galds neizļodzītos, sekcijas ir jāsastiprina visā to savienojumu garumā.
Neslīd

visiem lētajiem galdiem kāju gali ir izgatavoti no plastmasas, kas liek galdam slīdēt pa līdzenu virsmu, piemēram, ka flīzēm vai laminātu, tas nozīmē, ka Jūs veicat masāžu, bet galds šļūkā turp – atpakaļ. Bet ar „Memory” viss ir savādāk – kāju gumijas uzgaļi kalpo kā lipekļi – tie pielīp pie slidenās grīdas un nodrošina stabilitāti.UZ RESTPRO GALDIEM

STRĀDĀ AR BAUDU

MASIERI
KOSMETOLOGI
TETOVĒJUMU MEISTARI
SKROPSTU UN UZACU MEISTARIRESTPRO

MĒS LEPOJAMIES AR MŪSU KLIENTIEM

Sveiki! Jūs atrodaties Baltic Beauty izstādē - 2018. gads tagad ir aiz loga! Mēs esam Beauty 4 Eyes stendā, kas piedāvā profesionāļiem kursus un mācības gan skropstu laminēšanā, gan pieaudzēšanā, uzacu meistaru kursus. Mūsu sadarbības partneris Restpro mums vienmēr palīdz šajā lietā, mēs izmantojam viņu kušetes, jo tas ir ļoti mobili, ātri un ērti - tu vari pārvietoties. Tās arī ir ērti izmantot mācību telpās - ja ir liela grupa, tu vari ātri "uzklāt lielu galdu", bet ja ir seminārs, kur ir tikai teorētiskā daļa, kušetes var novākt un izmantot telpu citiem iemesliem. Liels paldies sadarbības partneriem! Cerams, ka arī nākotnē mūsu klienti novērtēs šo produkciju.Jau 20 gadus strādāju permanentā grima jomā. Ļoti ērts galdiņš, ļoti liela darba virsma, uz kuras var izvietot jebkuru ierīci. Brīnišķīga lampa, kurai ir trīs režīmi, un es noteikti iegādāšos šādas lampas savā jaunajā studijā. Un protams, ļoti ērta kušete, kas ir svarīgs gan mūsu klientam, gan meistaram.
Valida Mamedova


Ļoti labs aprīkojums. Viss bija lieliski, ērti. Bija viegli strādāt, un mēs esam jums ļoti pateicīgi. Liels paldies jums.Es esmu meistare no Rīgas. Man patika produkti, kas tika prezentēti Permanent Makeup Days kongresā. Ļoti labs galds, kosmētikas ratiņi. Tie ir pietiekami plaši, un tajos var izvietot daudz lietu. Patika arī lampa. Es domāju, ka tuvākajā nākotnē es noteikti iegādāšos gan lampu, gan kosmētikas ratiņus. Arī krēsls ir ļoti ērts mugurai.
Gjuneļa Salimova


Labdien! Mani sauc Natālija Tiškova, dzīvoju Krievijā, Krasnodarā. Es gribēju izteikt komplimentu un pateicību, jo dalībniekiem bija nodrošināti ļoti komfortabli apstākļi. Vispirms gribētos atzīmēt mēbeles, uz kurām mēs izvietojām mūsu dārgo, iecienītāko aprīkojumu, ka arī kušetes, uz kurām varēja gulēt mūsu cienījamie klienti. Tās bija ļoti ērtas. Krēsli, gaisma, ērtības. Likās, ka es biju savā kabinetā. Viss bija ļoti ērti un skaisti. Un mēs pateicamies par to.
Natālija Tiškova


Es esmu iColor zīmola direktors. 9. augustā Rīgā notika otrais Baltijas konkurss, un Morex kļuva par šī pasākuma galveno sponsoru. Visām meitenēm bija ļoti ērti strādāt ar galdu un ratiņiem. Bija ļoti daudz vietas, labs plaukts. Meitenes tur varēja novietot jebkuru no savām iekārtām, kas tiek izmantotas darbā. Meistaram parasti ir visdažādākā izmēra ierīces, un tas bija lieliski, ka uz šī galda un ratiņiem bija iespējams izvietot jebkuru aksesuāru. Kušetes ir ļoti viegli salikt, un pat divas meitenes var ar to tikt galā. Iekārtu uzstādīšana un demontāža aizņem ļoti maz laika, apmēram 5 minūtes.
Natālija Koldomova


Es esmu uzņēmuma Prof Cosmetics direktore un trenere. Mēs iegādājāmies Restpro kušeti mūsu individuālajiem treniņiem, kosmetologiem ar medicīnisko izglītību, bez medicīniskās izglītības, rokas pozicionēšanai, kā arī meistarklasēm mūsu semināros. Mēs esam ļoti apmierināti ar šo kušeti, jo, piemēram, es esmu ļoti augsta meitene, un man ir ļoti ērti strādāt pie tās, jo ir iespējams pielāgot kušetes augstumu. Tā arī ir ļoti mobila, un to ir ļoti ērti ņemt līdzi uz izstādēm, meistarklasēm, kuras mēs organizējam viesnīcās, speciālās klīniskās iestādēs. Tā kā mēs atveram atsevišķu telpu meistarklasēm, mēs plānojam iegādāties vēl vismaz 5 kušetes.
Kristīne Jakobsone


Labdien! Es esmu Hema Group ārsts-kosmetologs. Tā kā Hema Group apmāca jaunus profesionāļus, mūsu izmantotajām kušetēm jābūt mobilām, un tās vienmēr ir mums līdzi. Mēs jau ilgu laiku izmantojam šīs kušetes izstādēs, semināros, āra pasākumos. Tās ir ļoti ērtas, kompaktas un uzticamas.
Hema Group


Labdien! Es esmu Ericson Laboratoire trenere un pārstāvu Ericson kosmētiku - gan profesionālu, gan mājas kopšanai. Gribēju teikt labus vārdus par mobilo kušeti, tā ir izdevīga un ērta tādā ziņā, ka izstādes laikā mēs varam ar to būt mobili, to var salikt, un mēs varam veikt profesionālās procedūras. Tā ir laba priekš manis arī tāpēc, ka es esmu trenere, un varu ar to braukt pie klienta uz salonu vai uz spa centru, paņemot līdzi šo kušeti. Tā ir izdevīga lietošanā - ērta, viegla, nav smaga, un arī sieviete to var salikt.
Ericson Laboratorie


Mēs esam ļoti apmierināti ar produkciju, ko esam iegādājušies no RESTPRO. Mēs ar kolēģi esam nopirkuši kosmetologu kušeti un krēslu, visi produkti ir ļoti kvalitatīvi, mēs labprāt tos izmantojam mūsu darbā. Iesakām RESTPRO produktus arī Jums!
Skaistumkopšanas salons WDR Baltic


Ļoti aktīvi izmantojam šo produkciju jau 4 gadu laikā un šādā veidā aprīkojam kabinetus, jo tas ir ērts risinājums gandrīz jebkura profila meistariem: skropstu meistariem, kosmetologiem, ka arī vaksācijai un pat aparatūras pedikīram. Cenas un kvalitātes attiecība ir ļoti laba. Kušete ir pietiekami plaša, augstums ir regulējams, kas arī ir liels pluss, jo katram meistaram ir atšķirīgs augums, un ir jauki, ka kušete var būt zemāka vai augstāka. Atzveltne arī ir regulējama. Dažiem meistariem ir vajadzīgs, lai klients ieņemtu sēdus pozīciju, dažiem ir ērtāk, kad klients atrodas praktiski guļus vai pusei guļus stāvoklī. Šī kušete noderēs visas tās situācijās. Tas ir ideāls risinājums jebkuram meistaram. To arī ir viegli pārnest no mašīnas uz salonu, uz mājām, uz jebkuru vietu.
Skaistumkopšanas salons Lanastyle


Es esmu Alla, modele no Tallinas. Uz kušetes gulēju 3,5 stundas. To sauca RESTPRO. Tā bija ērta. Es pat paspēju nedaudz pagulēt.
Alla, Tallina


Mani sauc Irina Ronīte un es organizēju skropstu pieaudzēšanas un uzacu veidošanas čempionātu Kolibri EUROPE.
Gribu teikt, ka kušetes ir ļoti ērtas. Ļoti vieglas. Meistariem - lašmeikeriem ir ļoti viegli strādāt alumīnija kāju dēļ. Var brīvi, ērti apsēsties. Mugura ir taisna. Arī modeļiem ir ļoti ērti un komfortabli gulēt. Pietiekami mīkstas. Teiksim tā, mēreni mīkstas
Irina


Mani sauc Melisa. Esmu konkursa Baltic Beauty dalībniece nominācijā skropstu pieaudzēšana.
Skropstu pieaudzēšana notika uz RESTPRO kušetēm un tās bija ērtas, komfortablas un laiks pagāja nemanot.
Melisa

ATKLĀJ PRIEKŠ SEVIS RETPRO